fbpx
Zobacz więcej

Nasi liderzy

lider Tomasz Barczyszyn

Tomasz Barczyszyn Lider

Nałogowy podróżnik. Od lat przemierzający najodleglejsze rejony świata. Ma na swoim koncie 50 krajów – od krańców Ameryki południowej, przez Amerykę centralną, Europę, Afrykę, po Azję południowo-wschodnią. Ciągle czuje niedosyt. Żartuje, że nie zwolni, dopóki nie dobije do setki… państw 🙂 Podróże dla niego to nie tylko zwiedzanie, to styl życia – spontaniczne decyzje, nieznane trasy, a przede wszystkim niezapomniane przygody.

Jego drugą pasją są rowery i wszystko co z nimi związane. Krótkie przejazdy po mieście jak i długie, pełne przygód wielodniowe wyprawy. Lubi być w ciągłym ruchu. Poza rowerami biega, pływa, podnosi ciężary oraz wspina się na ściankach.

Absolwent londyńskiego uniwersytetu Birkbeck na kierunku Spanish and Latin-American Culture. Amerykę łacińską ma w małym palcu, zarówno kulturowo, obyczajowo, politycznie jak i geograficznie. „Hasta la victoria siempre”- te słowa Che Guevary towarzyszą mu przez całe życie, jako motto oraz motywację. W ciągłym rozwoju, otwarty na nowe rejony świata, kultury oraz ludzi. Nigdy się nie poddaje.

Doświadczenie GÓRSKIE

( - szczyt zdobyty (3) -trzy razy)

  • Jebel Toubkal 4167m (1) – Maroko
  • Teide 3718m (1) – Hiszpania (Teneryfa)
  • Semeru 3676m (1) – Indonezja (Jawa)
  • Monserrate 3152m (1) – Kolumbia
  • Fansipan 3143m (1) – Wietnam

Zaczynamy wyprawę

PARTNERZY