fbpx
Zobacz więcej

Filtruj wyprawy

Kierunek > Meksyk

Koszt: 2090 $ + cena od 3300 do 4300 zł
(przelot)
Wyprawa do Meksyku na Pico de Orizaba 5636 m - najwyższy wulkan Ameryki Północnej i trzecią górę kontynentu, karaibskie plaże Atlantyku, starożytne miasta Majów, Mexico City - największa aglomeracja świata, Teotihuacan - Zobaczysz historyczne miasto Azteków , rafting na rzece Actopan.
11 dni
Najbliższy termin: 19.10 - 29.10.2024
Wyprawa do Meksyku na najwyższy wulkan Ameryki Północnej i trzecią górę kontynentu - Pico de Orizaba 5636 m, karaibskie plaże Atlantyku, Mexico City - największa aglomeracja świata, historyczne miasta Azteków i Majów: Teotihuacan i Chichen Itza, spływ górską rzeką w górach Sierra Madre Oriental - Actopan, niesamowity półwysep Jukatan - tajemnicze ruiny w Tulum, Cenotes - jedyne takie podwodne jaskinie na Ziemi, plaże Riviera Maja na Jukatanie - Cancun, Playa del Carmen.
15 dni
Najbliższy termin: 19.10 - 02.11.2024

Wyprawy do Meksyku, czyli kraju zaginionych miast i cywilizacji

Meksyk to kraj, który oferuje wiele możliwości dla miłośników górskich wędrówek i aktywności na świeżym powietrzu. W regionie Meksyku, gdzie znajdują się najwyższe szczyty kraju, takie jak Pico de Orizaba, Iztaccihuatl i Popocatepetl, znajduje się wiele popularnych szlaków trekkingowych i wspinaczkowych. Na przykład, w Parku Narodowym Izta-Popo Zoquiapan można zdobyć dwa szczyty w ciągu jednej wycieczki, a szlak do Pico de Orizaba, który jest najwyższym szczytem Meksyku, jest wyzwaniem dla zaawansowanych wspinaczy. Innym popularnym regionem do pieszych wędrówek jest Sierra Norte w Oaxaca, która oferuje wiele tras trekkingowych o różnym stopniu trudności oraz piękne krajobrazy. Podczas wędrówek i innych aktywności górskich, warto zwrócić uwagę na bezpieczeństwo i zachować ostrożność, ponieważ góry Meksyku są piękne, ale także wymagające i niebezpieczne.