fbpx
Zobacz więcej

Filtruj wyprawy

Kierunek > Antarktyda

Rejs wokół Półwyspu Antarktycznego, najsurowszy klimat na kuli ziemskiej, oblodzone fiordy i góry lodowe. Smak polarnej wyprawy i białe noce. Pingwiny, ptaki, foki, delfiny, wieloryby, plankton. Odwiedziny w stacji badawczej. Szetlandy Południowe, Kanał Beagle, Morze Drake'a, Przylądek Horn, Ziemia Ognista
18 dni
Najbliższy termin: 28.12.2024 - 14.01.2025
77500$ + 4000 - 5000 zł
(przelot)
Niezwykła wyprawa na Biegun Południowy! Postaw nogę na jednym z najbardziej odizolowanych miejsc na świecie, stań na "czubku planety" Biegunie Południowym. Przepiękne krajobrazy z poziomu Union Glacier, wyprawa na nartach przez ostatni stopień równoleżnika do bieguna, Stacja Rolanda Amundsena, lot nad Antarktydą, malownicze Puntas Arenas w Chile.
16 dni
Najbliższy termin: 15.12 - 30.12.2024
Jak to jest być na najodleglejszym miejscu na ziemi gdzie populacja pingwinów stanowczo przerasta ludzką, maszerować po ogromnych polach lodowcowych, zobaczyć dzień polarny, a na koniec zdobyć najwyższy szczyt kontynentu? Sprawdzimy to tylko na Antarktydzie zdobywając Mount Vinson 4892 m.
17 dni
Najbliższy termin: 20.11 - 06.12.2024

Wyprawy arktyczne z 4challenge!

W naszej ofercie wypraw na Antarktydę numerem jeden jest epicka przygoda, której zwieńczeniem jest zdobycie Mount Vison! Nie jest to jednak jedyna wyprawa. W tej kategorii znajdują się wyprawy długoterminowe, tzw. wyprawy polarne, które pozwalają na odkrycie fascynujących i unikalnych zakątków Antarktydy. W ofercie firmy 4challenge można znaleźć wyprawy trekkingowe na Antarktydę, które zapewniają niezapomniane wrażenia i emocje. W trakcie wyprawy uczestnicy przemierzają surowe krajobrazy Antarktydy, walcząc z silnym wiatrem i ekstremalnymi warunkami pogodowymi. Wyprawy te są idealne dla osób, które chcą poznać ten kontynent z bliska i przeżyć niepowtarzalne przygody.

Mount Vinson czyli zwieńczenie wyczerpującej przygody na Antarktydzie

Kolejną opcją w kategorii "Wyprawy na Antarktydę" są oferty na Mount Vision, który jest jednym z najwyższych szczytów Antarktydy. Wyprawa na ten szczyt jest wyzwaniem dla każdego, kto marzy o zdobyciu nieosiągalnego celu. Uczestnicy muszą pokonać długą trasę przez lodowiec, pokonując trudne podejścia i zmieniające się warunki pogodowe. Wszystkie wyprawy polarne na Antarktydę organizowane przez firmę 4challenge są przemyślane pod względem logistyki, bezpieczeństwa i wygody uczestników. Każdy uczestnik jest wyposażony w odpowiedni sprzęt i odzież, co zapewnia ochronę przed ekstremalnymi warunkami atmosferycznymi. Przeprowadzane są również szkolenia i instruktaże, które pozwalają uczestnikom na opanowanie odpowiednich umiejętności przed rozpoczęciem wyprawy. Wyprawy polarne na Antarktydę oferowane przez firmę 4challenge to doskonała okazja dla miłośników przygód, którzy chcą przeżyć niezapomniane wrażenia i odkryć nieznane rejony świata.