fbpx
Zobacz więcej

Filtruj wyprawy

Kierunek > Indonezja

Wyprawa w głąb magicznego Borneo – Trzecia co do wielkości wyspa na świecie – Łagodny trekking na Mount Kinabalu 4095 m, najwyższy szczyt od Himalajów po Nową Gwineę, albo zapierająca dech w piersiach najwyższa ferrata na świecie – Oszałamiająca dzika przyroda – Dżungle tak gęste, że niemal nieodstępne, a jednak my je odkryjemy – Jedyne takie na świecie Parki Narodowe Bomo i Mulu – wapienne ostańce Pinnacles – jedne z największych systemów jaskiń na świecie – nurkowanie pośród rekinów młotów i wielorybich – wizyta w rezerwacje orangutanów.
16 dni
Najbliższy termin: 27.04 - 12.05.2024
Trekking przez wulkany a następnie odpoczynek na pięknych plażach do tego aromatyczna kawa i pola ryżowe. Brzmi fantastycznie i właśnie tak jest! Nie ma nic lepszego niż aktywny wypoczynek w takim otoczeniu. A jakie dokładnie czekają nas atrakcje? Aż w głowie się nie mieści: zwiedzanie kompleksu świątyń Prambanan, trekking o wschodzie słońca na płaskowyż Djeng, Buddyjskie świątynie Borobudur, wyprawa na wulkan Bromo i podziwianie krateru Tengger pełnego kipiącej lawy, wspinaczka na Kawah Ijen oraz na najwyższy szczyt Jawy - Semeru 3676 m n.p.m. Będziemy wśród najstarszych lasów tropikalnych na świecie i zobaczymy największe współcześnie żyjące jaszczurki - Warany z Komodo. Pojedź z nami i przeżyj niezapomnianą przygodę. My już nie możemy się doczekać!
15 dni
Najbliższy termin: 22.06 - 06.07.2024

Wspaniała przygoda? Kierunek = Indonezja!

Firma 4challenge oferuje bogatą kategorię wypraw trekkingowych i górskich do Indonezji. Ich oferta obejmuje wiele unikalnych i pięknych miejsc, takich jak wulkany, jeziora, lasy tropikalne oraz piaszczyste plaże. Wyprawy są zawsze prowadzone przez doświadczonych i certyfikowanych przewodników, którzy dbają o bezpieczeństwo uczestników.

Do kogo skierowana jest oferta wypraw do Indonezji?

Oferta wypraw trekkingowych do Indonezji skierowana jest zarówno do początkujących, jak i zaawansowanych turystów. Wśród proponowanych tras znajdują się między innymi: wspinaczka na wulkan Rinjani, trekking w Parku Narodowym Bromo Tengger Semeru, wędrówka po dżungli na Sumatrze czy też wspinaczka na górę Merbabu. Każda z tych wypraw zapewnia niezapomniane wrażenia i pozwala na poznanie wyjątkowych miejsc Indonezji.

Górskie podboje w Indonezji czyli szlakiem wulkanów!

Oferty górskie do Indonezji to również niezapomniane wyprawy, które są dedykowane głównie miłośnikom wysokogórskich wspinaczek. Wśród proponowanych szczytów znajdują się m.in. wulkan Rinjani, góra Merbabu oraz wulkan Semeru. Wszystkie wyprawy są prowadzone zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa i zawsze pod okiem doświadczonych przewodników. Wszystkie nasze wyprawy są starannie zaplanowane, mają przemyślane trasy i zapewniają uczestnikom niezapomniane wrażenia. Bezpieczeństwo uczestników jest zawsze priorytetem, dlatego każda wyprawa jest prowadzona przez doświadczonych i certyfikowanych przewodników. Jeśli szukasz aktywnego wypoczynku, który pozwoli Ci poznać niezwykłe miejsca Indonezji, oferta trekkingowa i górska od firmy 4challenge będzie idealnym wyborem dla Ciebie.