fbpx
Zobacz więcej

Filtruj wyprawy

Kierunek > Wulkany Meksyku

Kosz: 2090 $ + cena od 2500 do 3000zł
(przelot)
Wyprawa do Meksyku na Pico de Orizaba 5636 m - najwyższy wulkan Ameryki Północnej i trzecią górę kontynentu, karaibskie plaże Atlantyku, starożytne miasta Majów, Mexico City - największa aglomeracja świata, Teotihuacan - Zobaczysz historyczne miasto Azteków , rafting na rzece Actopan.
11 dni
Najbliższy termin: 27.04 - 07.05.2024
Wyprawa do Meksyku na najwyższy wulkan Ameryki Północnej i trzecią górę kontynentu - Pico de Orizaba 5636 m, karaibskie plaże Atlantyku, Mexico City - największa aglomeracja świata, historyczne miasta Azteków i Majów: Teotihuacan i Chichen Itza, spływ górską rzeką w górach Sierra Madre Oriental - Actopan, niesamowity półwysep Jukatan - tajemnicze ruiny w Tulum, Cenotes - jedyne takie podwodne jaskinie na Ziemi, plaże Riviera Maja na Jukatanie - Cancun, Playa del Carmen.
15 dni
Najbliższy termin: 27.04 - 11.05.2024

Niesamowite zjawisko natury, czyli Wulkany Meksyku celem Twojej następnej wyprawy!

Kategoria dotycząca wypraw trekkingowych, zdobywania szczytów oraz innych aktywności górskich i pieszych w obszarze zwanym Wulkany Meksyku to idealne miejsce dla miłośników przygód w górach. Wulkany Meksyku to region w Meksyku, położony na południowym wschodzie kraju, obejmujący m.in. Wulkan Popocatépetl oraz Wulkan Iztaccíhuatl.

Wulkan Popocatépetl oraz Wulkan Iztaccíhuatl - kilka słów

Wulkan Popocatépetl to aktywny wulkan, który jest drugim co do wielkości wulkanem w Meksyku. Szlaki turystyczne prowadzące na jego szczyt są popularne wśród turystów i zapewniają niesamowite widoki na okolicę. Wulkan Iztaccíhuatl jest trzecim co do wielkości wulkanem w Meksyku i oferuje wspaniałe możliwości wspinaczki.

Wiele więcej niż wulkany, czyli Park Narodowy Izta-Popo i niesamowita fauna i flora!

Dodatkowo, w regionie Wulkanów Meksyku znajduje się Park Narodowy Izta-Popo, który jest domem dla wielu gatunków roślin i zwierząt, takich jak jelenie, lisy, niedźwiedzie i kondory. Park oferuje również wiele szlaków turystycznych, które prowadzą przez malownicze krajobrazy i prowadzą na szczyty wulkanów. Inne popularne atrakcje turystyczne w regionie Wulkanów Meksyku to miasto Puebla, które słynie z pięknej architektury kolonialnej oraz miasto Meksyk, które jest największym miastem w Meksyku i oferuje wiele atrakcji turystycznych, w tym Muzeum Antropologii, Zócalo i Katedrę Metropolitalną. Zachęcamy również do sprawdzenia czym są cenoty w Meksyku!

Podsumowując - piszesz do nas, kupujemy bilety i udajemy się na wyprawę zdobyć Wulkany Meksyku!

Podsumowując, region Wulkanów Meksyku to idealne miejsce dla miłośników górskich przygód i turystów, którzy chcą poznać piękno meksykańskiej przyrody oraz bogatej kultury kraju.