fbpx
Zobacz więcej

Zgłoszenie na wyprawę

Dane wyprawy

Termin wyprawy

  Wybrana wyprawa (chcesz zmienić - skorzystaj z formularza powyżej)

  Uczestnik 1.

  Dane Kontaktowe

  Dane do umowy

  Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji jest dodatkową i dobrowolną formą zabezpieczenia dla uczestnika na wypadek, gdy nie może wziąć udziału w wyprawie z przyczyn losowych opisanych w warunkach ubezpieczenia. Polisa chroni 100% wpłaconej na poczet wyprawy kwoty od dnia wykupienia polisy do dnia rozpoczęcia wyprawy. Wartość polisy obliczana jest procentowo od wartości ubezpieczanej kwoty, w związku z tym cena polisy wraz z OWU ubezpieczyciela zostanie do Państwa przesłane wraz z umową.


  Czas na wystawienie polisy

  • Jeżeli do wyprawy jest mniej niż miesiąc czasu, polisa musi być zamówiona i opłacona z tą samą datą co podpisana umowa oraz przelew na opłatę rezerwacyjną

  • Jeżeli do wyprawy jest więcej niż miesiąc czasu, polisa musi być zamówiona i opłacona maksymalnie w ciągu 7 dni od daty podpisania umowy i dokonania opłaty rezerwacyjnej

  • Ubezpieczenie od chorób przewlekłych skierowane jest do uczestników zmagających się z jakimiś chorobami przewlekłymi (np. cukrzyca), które mogą pomogą pokrzyżować plany wyjazdowe, bądź “odezwać” się w trakcie trwania wyprawy.


  Uwaga! Jeżeli posiada się chorobę przewlekłą ubezpieczenie od kosztów rezygnacji również będzie trzeba dodatkowo rozszerzyć o choroby przewlekłe.


  Tutaj możesz przeczytać więcej o przetwarzaniu Twoich danych przez nasz portal.

  Działamy profesjonalnie

  Współpracujemy z przewodnikami
  i instruktorami zrzeszonymi
  w międzynarodowych
  organizacjach.