fbpx
Zobacz więcej

Opinie klientów

Działamy ponad 10 lat w tym czasie wysłaliśmy ponad 1300 wypraw na kilkadziesiąt szczytów

Przemek Wołoszyk

Mont Blanc

Moja opinia na temat 4challenge, a w szczególności lidera pana Zbigniewa Kordan jest obiektywna i precyzyjna, gdyż sam jestem przewodnikiem (więcej…)

Ela Kromer

Kilimandżaro

Polecam 4challenge jako organizatora. Wyprawa, w której brałam udział była bardzo udana. (więcej…)

Ania Pławiak

Ararat

Wyjazd świetny, lider & ekipa – genialni, więc przywieźliśmy masę wspomnień. Dziękuję (myślę, że w imieniu całej grupy) za wysłanie nas w piękne miejsce oraz dobre ręce doświadczonego lidera 🙂 (więcej…)

Anna Olesińska

Jebel Toubkal

Całą rodzinką chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniałą wyprawę, niesamowitą przygodę. Dumni całą grupą (9 osób + 1 dzieciątko na plecach taty) zdobiliśmy szczyt Jebel Toubkal, a w uroczym Marakeszu „lizaliśmy” obolałe ciałka. (więcej…)

Ania

Mt. Kenia

Dziękuje za zorganizowanie wyjazdu i przede wszystkim za bardzo doświadczonego przewodnika, Kima. Wspinaczka na Point John i Nelion zakończona pełnym sukcesem. (więcej…)

Urszula i Krzysztof Marczak

Kilimandżaro

Dziękujemy za wspaniałe Towarzystwo i super himalajską atmosferę. Myślimy teraz o Kilimandżaro. Razem z Urszulą bardzo dobrze wspominamy naszą wyprawę (ba !!!!!! Ula twierdzi, że to był jej najlepszy daleki wyjazd) (więcej…)

Media mówią o nas

Elżbieta Kromer

Jebel Toubkal

Chciałam wyrazić serdeczne podziękowania dla ekipy 4challenge za wyprawę. Bardzo mi się podobało, wszystko było doskonale zorganizowane. (więcej…)

Kasia Bajda

Pico de Orizaba

Chciałam bardzo podziękować ekipie 4challenge za ABSOLUTNIE CUDOWNE wakacje w Meksyku!!! Mija drugi tydzień od powrotu, a mi uśmiech nie schodzi z twarzy:) (więcej…)

Boliwia 2015

Huayna Potosi

Agencja 4Challenge z Wrocławia w sumie godna polecenia. Nie miałam specjalnie żadnych uwag, co do jakości usług, wiadomo było, że nie jedziemy do ekskluzywnych hoteli, więc raczej nie było rozczarowań. (więcej…)

Bogdan Moździerz

Kilimandżaro

Cało i zdrowo wróciłem z wyprawy na Kilimandżaro; przesyłam więc specjalne podziękowania dla 4CHALLENGE za organizację i przeprowadzenie imprezy. Wyrazy uznania dla Ani – liderki, za stworzenie świetnej atmosfery. Pozdrowienia i uściski

Krystian Konarzewski

Kilimandżaro

W imieniu swoim i żony chciałbym podziękować za profesjonalnie zorganizowaną wyprawę. Bawiliśmy się świetnie, program został dobrze zorganizowany i przeprowadzony, a Afryka pozostawiła niezatarte wspomnienia. (więcej…)

PARTNERZY