fbpx
Zobacz więcej

Filtruj wyprawy

Kierunek > Japonia

Magiczna i mistyczna Japonia. Wejście na Mount Fuji 3776 m oraz trzy dniowy trekking w Japońskich Alpach. Jedna z najnowocześniejszych stolic świata - Tokio oraz jej przeciwieństwo Kioto – starożytna stolica Japonii z kilkuset letnią tradycją. Liczne świątynie oraz zamek Himeji. Nocleg w prawdziwym buddyjskim klasztorze na Mount Koya - klasztor Koyasan. Rafting oraz canyoning w rejonie Minakami, kąpiele w onsenach- gorących basenach termalnych.
18 dni
Najbliższy termin: 22.06 - 09.07.2024

Wyprawy do Japonii czyli Twoja wyprawa do kraju kwitnącej wiśni!

W przygotowanej kategorii "wyprawy do Japonii" znajdą Państwo wyprawy do Japonii, jednego z najbardziej tajemniczych krajów w Azji. Dzięki naszym wyprawom zajmą się Państwo eksploracją i poznawaniem Japonii wraz z profesjonalnymi przewodnikami.

Pełne wsparcie w trakcie wyjazdów do Japonii

Wszystkie wyprawy organizowane przez nas są prowadzone przez licencjonowanych przewodników, którzy posiadają bogatą wiedzę o kulturze i historii Japonii. Nasi przewodnicy posiadają umiejętności językowe, które pomogą uczestnikom wypraw swobodnie porozumiewać się z mieszkańcami kraju. Wszystkie wyprawy, które organizujemy to nie tylko turystyczna przygoda, ale także szansa na poznanie fascynującej kultury i historii Japonii oraz na zdobycie niepowtarzalnych doświadczeń, których nie znajdziemy w przewodnikach turystycznych.