fbpx
Zobacz więcej
KiliForKinds_ Charytatywna wyprawa na Kilimandżaro
24 lipca 2019

“Kili for Kids”

Możemy się już Wam oficjalnie pochwalić i zdradzić, że niedługo, bo za niespełna 2 miesiące, 31 lipca ruszamy na wyjątkową, charytatywną wyprawę na Kilimandżaro z 10 cudownymi  kobietami z całego świata.

KiliForKinds_ Charytatywna wyprawa na Kilimandżaro
Zdobywczynie Kilimandżaro w drodze na szczyt w ramach projektu „Kili for Kids” .

Kobiety w różnym wieku i z różnych zakątków świata m.in z Rosji, Szwajcarii, Anglii, Nepalu jak i również z Polski,  będą przez 7 dni zdobywać Kilimandżaro drogą Machame, w ramach akcji “Kili for Kids”. Wszystkie kobiety na co dzień pracują i wspierają największą światową organizację charytatywną Lions Clubs International, zrzeszającą ponad 1,4 mln członków z całego świata. 🙂

Każdy ma swoje Kilimandżaro
Każdy ma swoje Kilimandżaro

Akcja “Kili for Kids”  poświęcona jest dzieciom z Amrita Center w Kenii. Kobiety chcą stawić czoła trudnościom i przeciwnościom losu jednocześnie wnosząc wiele dobrego i pomóc wielu osobom zwłaszcza dzieciom. Płeć piękna ma w sobie wyjątkową siłę jaką jest miłość matczyna, i to właśnie to uczucie kieruje Paniami i motywuje je do przekraczania granic swoich słabości w szczytnym celu – stąd projekt zdobycia Kilimandżaro. Głównym celem projektu jest umożliwienie każdemu dziecku z Amrita Center poczucia miłości i troski. Panie chcą to osiągnąć poprzez zebranie kwoty przynajmniej 58950$. Cała kwota z tej akcji zostanie przekazana na żywienie i edukację tych dzieci, tak aby poczuły, że nie są nikomu obojętne i mogą liczyć na pomoc oraz wsparcie innych osób.

Uczucie zdobycia najwyższej góry Afryki rekompensuje zmęczenie
Uczucie zdobycia najwyższej góry Afryki rekompensuje zmęczenie

Prowadzące hasło i motto wyprawy “Step by step we SERVE” (służymy krok po kroku) ma każdego dnia wędrówki pokonując krok po kroku trudy wyprawy wspiąć się do celu jakim jest szczyt Kilimandżaro – Uhuru Peak 5895 m. Celem nie jest jednak sama góra a zdobycie krok po kroku znaczącej kwoty na rzecz dzieci. Wy również możecie pomóc wpłacając dowolną kwotę na konto akcji i dzięki temu dołożycie swoją cegiełkę do akcji. Gwarantujemy, że Wasze wsparcie sprawi, że przez kilka najbliższych dni uśmiech nie będzie Wam znikał z twarzy :))) Nam już od momentu, gdy zostaliśmy wybrani do realizacji projektu uśmiech nie znika z twarzy 🙂 i nie możemy już się doczekać rezultatów całej akcji!

Najlepsza pogoda jest od czerwca do października
Najlepsza pogoda jest od czerwca do października

Jako agencja weszliśmy już z naszymi uczestnikami wypraw na Kilimandżaro ponad 200 razy! Doskonale wiemy, że pomimo iż nie jest to góra technicznie trudna, to jednak  jej wysokość potrafi dać w kość i nie jeden ultramaratończyk, pewny swojej formy musiał obejść się smakiem zdobycia szczytu. Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich Pań, będziemy je wspierać, motywować i trzymać kciuki, aby wszystkie zdobyły szczyt oraz, aby udało się zdobyć całą zaplanowaną kwotę.

W drodze na Kilimandżaro
W drodze na Kilimandżaro

Więcej o projekcie, uczestniczkach wyprawy oraz o Amrita Center możecie przeczytać na oficjalnej stronie projektu: www.kili4kids.org

Może Cię zainteresować:

25 września 2017

Mount Meru 4567 m – wielka góra w cieniu Kilimandżaro

Mount Meru 4562 m góra, którą zapamięta każdy, kto był na stokach Kilimandżaro. Piąta najwyższa góra Afryki prezentuje się okazale i przyciąga uwagę właśnie podczas podejścia na Kili. Mt. Meru zachowuje miano aktywnego wulkanu, choć ta aktywność jest raczej znikoma.

Czytaj dalej
16 września 2009

KILIMANDŻARO – 4challenge, sierpień 2009

4challenge i kolejny raz Kilimandżaro w tym roku! Tym razem nie będzie ceremonii ślubnej na szczycie Kilimanjaro, tak jak to było dokładnie rok temu.

Czytaj dalej
1 czerwca 2018

Trekking do bazy pod Everestem przez Trzy Przełęcze – czego się spodziewać?

Magiczne, potężne Himalaje… Owiane legendą, znane z opowiadań, książek, filmów – komu nie marzy się zobaczenie najwyższych wierzchołków świata? Jednak zdarza się, że ta legenda wokół gór najwyższych sprawia, że wydają się one niedostępne dla wielu osób. Myślisz, że nie masz wystarczająco doświadczenia górskiego, że Himalaje są przeznaczone tylko dla wytrawnych wspinaczy, że wymagają nieznanego…

Czytaj dalej