fbpx
Zobacz więcej
KiliForKinds_ Charytatywna wyprawa na Kilimandżaro
24 lipca 2019

“Kili for Kids”

Możemy się już Wam oficjalnie pochwalić i zdradzić, że niedługo, bo za niespełna 2 miesiące, 31 lipca ruszamy na wyjątkową, charytatywną wyprawę na Kilimandżaro z 10 cudownymi  kobietami z całego świata.

KiliForKinds_ Charytatywna wyprawa na Kilimandżaro
Zdobywczynie Kilimandżaro w drodze na szczyt w ramach projektu „Kili for Kids” .

Kobiety w różnym wieku i z różnych zakątków świata m.in z Rosji, Szwajcarii, Anglii, Nepalu jak i również z Polski,  będą przez 7 dni zdobywać Kilimandżaro drogą Machame, w ramach akcji “Kili for Kids”. Wszystkie kobiety na co dzień pracują i wspierają największą światową organizację charytatywną Lions Clubs International, zrzeszającą ponad 1,4 mln członków z całego świata. 🙂

Każdy ma swoje Kilimandżaro
Każdy ma swoje Kilimandżaro

Akcja “Kili for Kids”  poświęcona jest dzieciom z Amrita Center w Kenii. Kobiety chcą stawić czoła trudnościom i przeciwnościom losu jednocześnie wnosząc wiele dobrego i pomóc wielu osobom zwłaszcza dzieciom. Płeć piękna ma w sobie wyjątkową siłę jaką jest miłość matczyna, i to właśnie to uczucie kieruje Paniami i motywuje je do przekraczania granic swoich słabości w szczytnym celu – stąd projekt zdobycia Kilimandżaro. Głównym celem projektu jest umożliwienie każdemu dziecku z Amrita Center poczucia miłości i troski. Panie chcą to osiągnąć poprzez zebranie kwoty przynajmniej 58950$. Cała kwota z tej akcji zostanie przekazana na żywienie i edukację tych dzieci, tak aby poczuły, że nie są nikomu obojętne i mogą liczyć na pomoc oraz wsparcie innych osób.

Uczucie zdobycia najwyższej góry Afryki rekompensuje zmęczenie
Uczucie zdobycia najwyższej góry Afryki rekompensuje zmęczenie

Prowadzące hasło i motto wyprawy “Step by step we SERVE” (służymy krok po kroku) ma każdego dnia wędrówki pokonując krok po kroku trudy wyprawy wspiąć się do celu jakim jest szczyt Kilimandżaro – Uhuru Peak 5895 m. Celem nie jest jednak sama góra a zdobycie krok po kroku znaczącej kwoty na rzecz dzieci. Wy również możecie pomóc wpłacając dowolną kwotę na konto akcji i dzięki temu dołożycie swoją cegiełkę do akcji. Gwarantujemy, że Wasze wsparcie sprawi, że przez kilka najbliższych dni uśmiech nie będzie Wam znikał z twarzy :))) Nam już od momentu, gdy zostaliśmy wybrani do realizacji projektu uśmiech nie znika z twarzy 🙂 i nie możemy już się doczekać rezultatów całej akcji!

Najlepsza pogoda jest od czerwca do października
Najlepsza pogoda jest od czerwca do października

Jako agencja weszliśmy już z naszymi uczestnikami wypraw na Kilimandżaro ponad 200 razy! Doskonale wiemy, że pomimo iż nie jest to góra technicznie trudna, to jednak  jej wysokość potrafi dać w kość i nie jeden ultramaratończyk, pewny swojej formy musiał obejść się smakiem zdobycia szczytu. Jesteśmy pełni podziwu dla wszystkich Pań, będziemy je wspierać, motywować i trzymać kciuki, aby wszystkie zdobyły szczyt oraz, aby udało się zdobyć całą zaplanowaną kwotę.

W drodze na Kilimandżaro
W drodze na Kilimandżaro

Więcej o projekcie, uczestniczkach wyprawy oraz o Amrita Center możecie przeczytać na oficjalnej stronie projektu: www.kili4kids.org