Ania Pławiak

Wyjazd świetny, lider & ekipa – genialni, więc przywieźliśmy masę wspomnień. Dziękuję (myślę, że w imieniu całej grupy) za wysłanie nas w piękne miejsce oraz dobre ręce doświadczonego lidera 🙂 Continue reading „Ania Pławiak”

Anna Olesińska

Całą rodzinką chcieliśmy serdecznie podziękować za wspaniałą wyprawę, niesamowitą przygodę. Dumni całą grupą (9 osób + 1 dzieciątko na plecach taty) zdobiliśmy szczyt Jebel Toubkal, a w uroczym Marakeszu „lizaliśmy” obolałe ciałka. Continue reading „Anna Olesińska”

Ania

Dziękuje za zorganizowanie wyjazdu i przede wszystkim za bardzo doświadczonego przewodnika, Kima. Wspinaczka na Point John i Nelion zakończona pełnym sukcesem. Continue reading „Ania”

Boliwia 2015

Agencja 4Challenge z Wrocławia w sumie godna polecenia. Nie miałam specjalnie żadnych uwag, co do jakości usług, wiadomo było, że nie jedziemy do ekskluzywnych hoteli, więc raczej nie było rozczarowań. Continue reading „Boliwia 2015”

Bogdan Moździerz

Cało i zdrowo wróciłem z wyprawy na Kilimandżaro; przesyłam więc specjalne podziękowania dla 4CHALLENGE za organizację i przeprowadzenie imprezy. Wyrazy uznania dla Ani – liderki, za stworzenie świetnej atmosfery. Pozdrowienia i uściski